שורה תחתונה: האם כדאי דיאטה ללא דיאטה?

השורה התחתונה היא שדיאטה ללא דיאטה עוזרת ועובדת בעיקר עבור המקרה הבא: אנשים עם מעט בעיית משקל שמסוגלים לבצע שינויים בהרגלי התזונה שלהם.

דיאטה ללא דיאטה לבעלי מעט משקל יתר

אנשים שהם אוביס, או אנשים שסוחבים עשרות קילוגרמים שהם מעוניינים להשיל אותם, רוב הסיכויים שהם מנהלים חיים שהביאו אותם לעלות במשקל. כדי לשנות זאת יש צורך בשינוי תזונתי מקיף, ולשם כך צריך דיאטה נכונה שנבנית ומפוקחת על ידי דיאטן קליני או יועץ תזונה.

מי שרק רוצה להוריד כמה קילוגרמים ולהראות טוב יותר, יכול לעבוד עם דיאטה זו, שאכן טובה לאורך זמן. הדיאטה הזו מעודדת רבים שניסו כבר המון דיאטות לאורך השנים שלא עבדו. מעל 90 אחוז ממי שמנסה דיאטה לא דבק בה לאורך זמן. לפי שיטת ההרזיה ללא דיאטה אפשר להתמיד בה בלי בעיות, כי לא מגבילים את סוג וכמות האוכל.

דיאטה ללא דיאטה למי שמסוגל לשנות הרגלים

ד"ר פלטשר, הוגה הדיאטה ללא דיאטה, ביצע ניסוי בו הורה לאנשים להתנהג יום אחד בשבוע בצורה מנוגדת להתנהגות הרגילה שלהם. הוא מצא בסוף ארבעה חודשים שאנשים אלו הורידה במשקל, בלי להיות בדיאטה. זה עבד כי אנשים אלו הצליחו לפעול בניגוד להרגל שלהם.

פלטשר קרה לזה מדעי ה-FIT (Framework for Internal Transformation). לבצע שינוי בהרגלים זה ממש קשה, ומי שמצליח לעשות זאת בעזרת צעדים קטנים מצליח בדרך כלל לעמוד בשינוי התזונתי הנדרש כדי להוריד במשקל.

ייעוץ נטורופתי חינם

הצטרפו לקבוצת פליאו בפייסבוק וקבלו תשובות מנטורופתית ND מוסמכת אודות הדיאטה הבריאה והמובילה בעולם.