דיאטת מייפל

דיאטת יוגורט: להרזות בדרך הכי טעימה ולא צפויה

כיום צצות יוגורטיות בכל עיר בישראל, והטרנד הזה צפוי להמשך לכמה שנים. אנשים מבינים כי אכילת יוגורט היא בריאה, טעימה ומאפשרת לרדת במשקל. מה הופך את היוגורט למועמד אידיאלי כמזון להפחתת משקל, ואיך אפשר לצרוך יוגורט בצורה נכונה ומאוזנת?

היוגורט הינו מקור מעולה לסידן, חלבון ושאר מרכיבים בריאים כגון בקטריות וחיידקים טובים. מחקרים שונים הראו שמי שהתנסה בדיאטה עם יוגורט הצליח להוריד יותר משקל. הוספת יוגורט לדיאטה דלת קלוריות עוזרת ליצור דיאטה מאוזנת ותומכת להפחתת משקל בריאה.

חובה לראות את המתכון יוגורט הזה

לא בכל יום אני נתקלת במתכון שכשאני באה להכין אותו, הוא יוצא כל כך מוצלח, וגם עומד בדרישות הקלוריות. קחו שלוש דקות וצפו בזה:

סוגי דיאטות יוגורט

כיום יש מגוון אדיר של יוגורט: פרוזן יוגורט, יוגורט קפוא עם פירות, יוגורט יופליי ודנונה, יוגורט עזים, יוגורט מתוק, עם פירות, עם ממתיקים או במתיקות מעודנת, ציזיקי ועוד. אפשר להתנסות במגוון יוגורטים מחברות שונות ולבחור לפי העדפה, אולם כדאי לשמור על יוגורט ללא סוכר, נטול שומן או דל שומן. מוצרים כגון אקטימל, עם חיידקים הטובים לעיכול או חיידקים ובקטריות מועילות שונות, שנויים במחלוקת, אולם רבים מעידים על כך שצריכתם עוזרת.

יתרונות

כאמור, יוגורט מספק מרכיבים חיוניים לגוף כגון סידן, חלבון ובקטריה בריאה. בזכות הסידן היוגורט עוזר להשיל שומן ולא רק להפחית משקל על ידי ירידה בנוזלים. הדיאטה הזו גם יעילה בהורדת שומן בטן והשגת בטן שטוחה יותר.

דיאטת יוגורט – איך עושים את זה?

אפשר להשיג יוגורט ללא סוכר וללא שומן של יופליי בכל סופר כמעט, ולשלבו בדיאטה מופחתת קלוריות. אפשר לשלב את היוגורט עם אורז הודי מתובלן, או עם פירות טריים, ולאכול אותו לאורך היום. היוגורט גם לא צורך הכנה מרובה ולכן הוא אידיאלי למי שעובד במשרד ורוצה לקחת את מצרכי הדיאטה שלו איתו. אפשר לשלב יוגורט כבר עם ארוחת הבוקר, וכן בהמשך היום.

ממה להיזהר?

רצוי לשים לב לתכולת היוגורט, ולא להסתכל על העטיפה המושכת המבטיחה שמות כמו "ביו" או "מלא פירות בריאים". פרוזן יוגורט ויוגורט ממותק יכולים להיות רוויי קלוריות, ולכן יש לשים לכך לב. בנוסף עדיף לבחור ביוגורט ללא סוכר על פני יוגורט המכיל ממתיקים. רובנו רגישים לחלב פרות, ולכן רצוי להתנסות בחלב עזים שהוא קל יותר לעיכול.

ייעוץ נטורופתי חינם

הצטרפו לקבוצת פליאו בפייסבוק וקבלו תשובות מנטורופתית ND מוסמכת אודות הדיאטה הבריאה והמובילה בעולם.