דיאטת נוזלים

רבים נכנסים לדיאטת נוזלים, ולאו דווקא בשביל להוריד במשקל. דיאטת נוזלים, שנקראת גם צום מיצים, מאפשרת למערכת העיכול שלנו לנוח ולשקם עצמה מחדש. קל יותר לעכל נוזלים מאשר מוצקים, ולכן המערכות בגוף שלנו עובדות פחות קשה כדי לקבל תזונה.

לפני שאתם נכנסים לדיאטת נוזלים רצוי ואף חובה להתייעץ עם רופא. ישנן דיאטות נוזלים הכוללות צמחים ומיצי ירקות. דיאטות אלו פעמים רבות יגרמו לעור שלכם להראות צעיר יותר וחיוני יותר. שינוי זה קורה מהר מאוד. בנוסף צפו להוצאת הרעלים מהגוף, הגברה של האנרגיה ושיפור במצב הרוח.

יש לבצע דיאטות נוזלים רק לתקופות קצרות, ולא בהתחייבות ארוכת טווח. הגבלה ארוכת טווח של קלוריות איננה מומלצת ויכולה להביא לסיכונים בריאותיים.

כדי להתחיל בדיאטה יש צורך במכונת מיצים לירקות קשים. רצוי לבצע את הדיאטה לא יותר מ-3 ימים. תוכלו לבצע את הדיאטה בעצמכם, לגשת לירקן או לסופר ולקנות ירקות ופירות טריים, בנוסף לתה צמחים ומים. מומלץ לקנות ירקות ופירות אורגניים, כי במהלך הדיאטה הגוף נעשה יותר רגיש לרעלים וריסוסים.

יש לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום, וכשלוש כוסות מים של מיץ פירות או ירקות ביום. רצוי לשתות יותר מיצי ירקות מאשר פירות, משום שירקות מכילים יותר אנזימים שעוזרים לפעולת העיכול.

אם אתם יוצאים מהבית, הכינו לעצמכם תרמוס עם המיץ שהכנתם. במהלך דיאטת מיצים לא רצוי לבצע פעילות גופנית מאמצת. הגוף צריך לנוח במהלך הדיאטה. בסוף הדיאטה רצוי להתחיל לאכול מחדש לאט ובהדרגתיות, כי הגוף לא יהיה מסוגל לקבל המון אוכל בבת אחת.

ייעוץ נטורופתי חינם

הצטרפו לקבוצת פליאו בפייסבוק וקבלו תשובות מנטורופתית ND מוסמכת אודות הדיאטה הבריאה והמובילה בעולם.